Diğer

Rüzgar Gülü Kayıt Ol

Rüzgar gülü kayıt ol, rüzgar gülü basvuru formu doldur, ruzgar gulu atasözü gönder, rüzgar gülü trt çocuk bilgileri bu yazımızda.

TRT çocuk kanalında hafta içi her gün 18:30 da yayınlanan rüzgar gülü programına siz de kayıt olabilirsiniz. Çocuklar için oldukça eğlenceli ve eğlenceli olduğu kadar da eğitici bir program olan Rüzgar Gülü’nde sorulara doğru cevap verip hediyelerden birini kazanın.

Trt Çocuk yaptığı programlar ile çocukların zeka gelişimine de önem veriyor. Eğlenceli atasözü bulmacaları ve genel kültür sorularına başvuru formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz.


 

Rüzgar Gülü TRT Çocuk programını Serkant Özenç ve Emel Yurt sunuyor. Yayına katılarak sorulara cevap verip, atasözlerini doğru tahmin eden çocuklar programda verilen hediyelerden birini kazanma şansı elde ediyor.

Trt çocuk internet sitesine girip yarışmalar kısmından Rüzgar gülünü seçin ve açılan seçeneklerden ; Rüzgar Gülü Başvur, Rüzgar Gülü Atasözü Cevap Gönder veya Rüzgar Gülü ZıpZıp’a cevap gönder seçeneklerinden birine tıklayın ve açılan kayıt formunu eksiksiz doldurun. Bu aşamadan sonra size ulaşmalarını bekleyin.

Rüzgar Gülü Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

This Post Has 12 Comments

 1. wwsqsyfgqsdfsfwf Reply

  ben yarısmaya katıldım tablet kazandım ılcvjzxc zxj

 2. Rümeysa Dikik Reply

  Lütfen beni de arayın telefon numaranız nedir?

 3. zehranur Reply

  açıl lütfen ya oooff

 4. Nisa nur Reply

  Aslan yattığı yerden belli olur

 5. nehirnur yumus Reply

  teşekkür ederim

 6. Belinay sera bulut Reply

  Sizi,hergun ozliyorum hic kacirmiyorum progrMinizi ve cok katilmak istiyorum yarismayaa

 7. yusuf Reply

  yarışmak çok istiyorum

 8. muhammed Reply

  rüzgar gülüne baş vurmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.