Genelİnternet

Ok haber nedir ok haber güvenilir mi

Ok Haber nedir, güvenilir bir site mi , ok haber ödeme yapıyor mu ? 

İnternet üzerinden habercilik sistemi gelişerek devam ediyor. Son zamanlarda yeni bir para kazanma sistemi olan haber okuyarak para kazanma yöntemi piyasaya çıktı. OK Haber güvenilir mi, ok haber ödeme alanlar gibi aramalar çoğaldı, biz de bu aramalara yanıt olacak bir yazı hazırlamak istedik.

OK HABER NEDİR ?

Ok haber haber okunarak para ödemesi yapacağını vaad eden bir sistem. Referans sistemi ile çalışıyor. Ödemeler ise şu şekilde ;

 • Referans ile çalışan sistemde her üye olan kullanıcı 70 $ ve toplam kazanıcının %20 si ödeme yapılıyor.
 • Ödemeler paypala yapılacak ve 1800 $ alt limit kuralı var.

OK HABER GÜVENİLİR Mİ ?

Bu konuda kesin birşey söylemek şimdilik imkansız ancak para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde böyle bir sistemin çalışıp para alınacağı insana çok güven vermiyor. Şuana kadar ödeme alan bir kişi ile karşılaşmadık. İnternetteki yorumlarda da para alan kullanıcılar yok gibi.

Sitenin çok yeni olduğunu da belirtmek gerekiyor, genelde bu tarz sistemler kısa süreli oluyorlar. Ancak yine de kesin konuşmamak gerek, bu sisteme üye olup kazanan  arkadaşlarımız var ise bizi alt kısımdaki yorum bölümümüzden aydınlatabilirler.

Konu ile ilgili görüşleriniz de bizim için çok önemli, sizce bu sistem gerçekten güvenilir mi ?

This Post Has 5 Comments

 1. serkan Reply

  2040 dolar talepte bulundum ama ödeme almadim 1 ay oldu nerdeyse. simdi de ok-haberler.com seklinde bir site acmislar onda da bir deneme yapicam ama umutlu değilim kaybim olmadigi için deneme yapicam sadece.

  • admin Reply

   Merhaba,

   Denemelerinizin sonuçlarını paylaşırsanız güvenilirliğini öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz için de kaynak oluşturmuş olursunuz.

   Teşekkürler.

 2. Burak Reply

  Çokheycanlıtım

 3. kübra Reply

  Trt çocuk kahramanları

 4. Ömeral Reply

  Arkadaslar suan ben 2513.48 dolara ulaştım ve ödeme talep ettım yattığı zaman tekrardan buraya yazarım ıyı gunler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.