Minecraft ve Candy Crush Saga Hilesini İndirin

Minecraft’ı bilgisayarlar da oynayanlar bilir. Oyunun gelişimi modlar ile sağlanır. Yeni görünümler, eşyalar vb. şeyler. Son zamanlarda Minecraft’ın mobil oyuncusu da baya arttı. hatta masaüstü bazında ki gelişmesini de geçti. Ancak mobil cihazlar da gelişim modlar üzerinden gerçekleşmiyor. Sürümle üzerinden gerçekleşiyor.

Minecraft’ın son sürümlerinden biri de Pocket Edition. Bu bölümün diğer bölümlerden de bazı ayrıcalıkları var. Ne gibi derseniz hayvan besleyebilmektesiniz. Diğer sürümlerin veya modların neredeyse hiç birinde bu özellik yok. Değişik kemerler ve eski tarz binalar da oluşturabilirsiniz. Pocket Edition’un genel özellikleri böyle.

Birkaç dakika da indirip, hemen cihazınıza yükleyip oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Oyunda daha keşfedebileceğiniz birçok şey bulunmakta. Binalar ve hayvanlar bunların bir kısmı.

Kaynak;

Minecraft Apk İndir


Artık FPS, Action oyunlardan çok basit düzeyde, zeka ve uğraş isteyen oyunlar tercih ediliyor fark ederseniz. Son birkaç yılda da bunun bolca örneğini gördük. Bu oyunlara en iyi verilebilecek örneklerden biri de Candy Crush Saga olsa gerek. Oldukça basit bir oyun, hedef ve amaç belli. Zeka gerektiriyor ve uğraşmadan da bölümler geçilemiyor.

Bu oyunun tek kötü yanı çok çok zor olması ve bazı sınırlamalar getirmesi. Ancak bu sınırlamaları da çeşitli hile yöntemleri ile halledebilirsiniz. Eğer ki masaüstü bilgisayarlarınız da Firefox tarayıcısını kullanıyorsanız Adobe Flash Player uygulaması ile oyunda ki canlarınızı sınırsız hale getirebilirsiniz.

Sadece hile biraz zaman istemekte. Zaten sürekli yaptığınız da ve eliniz alıştığında da her seferinde hızlı ve kolayca hileyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak;

Candy Crush Saga Hilesi