kodbankasi http://kodbankasi.org/kodbankasi

LG G3 Whatsapp telefon rehberi sorunu Çözümü

LG G3 modelinde yaşanan genel bir sorun yer alıyor. Birçok kişinin de şikayette bulunduğu ve sorun çözmeye çalıştığı telefon rehberi ve whatsapp konusunda size bilgi vereceğiz.

Peki bu sorun ne ? LG G3 kullanıcıları ” Bu kişi cihazdan silinecek, fakat sunucudan silinmeyecek” pop up’ını görmüştür. Bu sorunun temel sebebi Whatsapp senkronizasyonu ile ilgili. Eğer daha önce bir kişiyi rehberinizden sildiyseniz, bazen sildiğiniz halde silinemeyebiliyor. Bu tür bir durumda da bu tarz hatalar almanız çok normal.

LG G3 Whatsapp Rehber Sorunu Çözümü

 • Öncelikle Whatsapp sürümünüz güncel değilse güncelleme işlemlerini yapın.
 • Sim kartınızı çıkarın ve telefonu açıp sim kartsız bir şekilde whatsapp’tan silme işlemi yapın.
 • Rehberinizden de silme işlemini yapın.

2. Yöntem

 • Whatsapp güncel değilse güncelleyin.
 • Kişileri rehberden silmeden önce Whatsapp kişilerden resmin üzerine tıklayın ve menüden kişilerde görüntüle seçeneğine tıklayın. Aynı menüden silme işlemi yapabilirsiniz.

lg g3 ekran yakalama

Çünkü bu şekilde sildiğinizde hem rehberden hem de whatsapp’tan silinme işlemi yapılmaktadır ve işe yarayan bir yöntemdir.

Takıldığınız yerler veya yaşadığınız sorunlar var ise aşağıda bulunan yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

 


5 Yorumlar

 1. egeli43.85@hotmail.com

  Benim cihazimdaki rehberin yarisi kayboldu bunu geri getirme imkani varmi birde kaybolan nolarin hepsi face. Ve whatsapp gibi uygulama yuklu kisiler

 2. Kişilerde görüntüleye tıklayınca sadece silmek istediğim kişiye tiklanmiyor diger herkese giriliyor

 3. Lg3 telefonumda rehbere kayıt yapamıyorum. Galerideki resimler açılmıyor. Telefon beni yönlendirmeye çalışıyor. Ayarlar uygulamalar rehber izinler şeklinde yönlendiriyor. Fakat hiç bir değişiklik olmuyor.

 4. Lg 3 stlyus var hafiza dolu diyor ve whatssabi indirmiyor ve diger uygulamalarida hafizada yer yok uygulamalri silin diyor lütfenyardim edin

 5. Lg k10 kulanıcısıyım telefonu kapatıp açınca sim kartından hiç biri göülmüyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu yazı da ilginizi çekebilir !

ios xcode nedir

IOS Xcode nedir ne değildir

Kullandığımız bilgisayarlardan, akıllı telefonlarımızdan. Onlarsız yapamaz hale geldik. Araştırma yapmak, ödevlerimizi tamamlamak, çevremizle iletişim kurmak ...