İnstagram Hesabını Geçiçi Olarak Kapatma

İnstagram Hesabınızı Geçiçi Olarak Kapatma,İnstagram Hesabı dondurma.
En yaygın sosyal medya platformlarının başında instagram gelmektedir. Hemen hemen herkesin bir instagram hesabı mevcut iken, bazı durumlarda instagram hesabını geçici olarak kapatma ihtiyacı doğabiliyor. İnstagram dondurma son derece basit bir işlem olmaktadır. Dilediğiniz zaman, istediğiniz de tekrar açmak üzere instagram hesabınızı dondurabilir, daha sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile her zaman ki gibi giriş yaparak hesabınızı aktif edebilirsiniz. Hesabınızı dondurmak için ise aşağıda ki adımları izlemeniz gerekmektedir.
İnstagram Hesabınızı Geçiçi Olarak Kapatma

– İlk olarak instagram hesap ayarlarına giriyoruz.
– Daha sonra ise karşımıza ” hesabımı geçici olarak kapat ” seçeneği çıkacak. O sekmeye tıklıyoruz.
– Bu işlemin arkasından karşınıza yeni bir sayfa çıkacak. Bu alanda hesabı neden kapatmak istediğiniz sorulmaktadır. Seçenekler arasından size uygun olan nedeni seçerek işaretleyiniz.
– Seçtiğiniz yanıtın altında ise sizden şifreniz istenecek. Böylece kimliğinizi doğrulamış olacaksınız. Bu alana da aktif instagram şifrenizi girdikten sonra tekrar kırmızı üzerine beyaz ile yazılmış olan, ” hesabımı geçici olarak kapat ” butonuna tıklıyoruz. Böylece hesabınızı geçici olarak dondurma işlemini tamamlamış olmaktasınız. Dilediğinizde tekrar giriş yapabilirsiniz.