kodbankasi http://kodbankasi.org/kodbankasi

FOX TV İsmail Küçükkaya Çalar Saat Mesaj Yaz Twitter Facebook İletişim Bilgileri

FOX TV İsmail Küçükkaya Mesaj Yaz Çalar Saat Twitter Facebook Mail Adresi İletişim Bilgileri Foxtv de sabahları yayınlanan hemen herkesin severek izledigi haber programı İsmail Küçükkaya Çalar Saat iletişim bilgileri Çalar Saat mail adresi İsmail Küçükkaya mesaj yaz Çalar saat facebook İsmail Küçükkaya twitter Çalar saat iletişim İsmail Küçükkaya mesaj yolla Çalar saat iletişim İsmail Küçükkaya Kimdir?

FOX TV Çalar saat İsmail Küçükkaya. İsmail küçükkaya iletişim bilgileri, Facebook Mail Twitter.

Fox Tv’de sabahları yayınlanan ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip herkesin severek izlediği haber programı Çalar Saat’in sunucusu İsmail Küçükkaya’ya nasıl ulaşabilirsiniz ? Bu yazımız İsmail Küçükkaya Vikipedi hakkında ve program iletişim bilgileri hakkında olacak.

İsmail Küçükkaya Kimdir ?

çalar saat ismail küçükkaya iletişim


İsmail Küçükkaya ilköğretimi Kütahya’da bitirdi. 1993’te Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Hürriyet gazetesinde çalışmaktaydı. Bu muhabirlik görevine Star veSabah gazeteleri ile devam etti. Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. 2005 – 2008 arası Akşam gazetesi Ankara temsilcisi görevinde çalıştı ve Kasım 2008’de Akşam gazetesi genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. 2013 yılında bıraktığı bu görevden sonra FOX Tv’de Çalar Saat programını sunmaktadır.

Peki İsmail Küçükkaya’ya nasıl ulaşabilirsiniz. İşte iletişim adresleri :

www.fox.com.tr

https://twitter.com/KucukkayaIsmail

http://tr-tr.facebook.com/ismailkucukkayailecalarsaat


Bir önceki yazımız olan Odnoklassniki Nasıl Kayıt Olunur Odnoklassniki kayıt olma başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

38 Yorumlar

 1. mrb ismail bey
  melih gökcek ne demek istiyor bundan sonra suikaslar devam edecek

 2. Sayın İsmail Küçükkaya termik santral için o kadar zeytin ağaçları kesildi paralarını alanlardan faizi ile birlikte geri istiyolarmış o insanlara söyle kesilen zeytin ağaçların yerine dikilen ağaçlar ne zaman zeytin vermeye başlarlarsa parayı da o zeytinler satıp ödemelerini söyle

 3. Görüşmek dileğiyle

 4. İsmail bey sizi çok taktir ediyorum bizi sizden başka aydınlatan yok.Emeğinize çok teşekkür ediyorum.Seni annem ve babam da çok seviyor.Selamları var.Kendinize çok iyi bakın.Bu memleketin senin gibi cesurca fikrini söyleyebilenlere o kadar çok ihtiyacı varki.Allaha emanet olun.Allahım korusun seni.

 5. Süleyman çoban

  İsmail bey ismim Süleyman çoban Muğla’nın Marmaris ilçesinin söğüt mahallesi cumhuriyet sokak ta ikametgah etmekteyim fox tv de hazırlayıp sunduğunuz çalar saat sabah kuşağını sürekli ailece izliyor beğeniyor ve seviyoruz 02 01 2017 de hazırlayıp sunduğunuz sabah kuşağı çalar saat programınızda kitap tanıtımını zı yaparken yeni basımı olan Yalçın tura bestecimizin kitabı nı gördüm kitabın adını bir türlü hatırlayamadım kitabın adını ve yazarının ismini belirtirseniz sevinirim sanırım yayın evi sevda Cenap and müzik vakfı saygı ve sevgilerimi sunuyorum sizlere ve Ekibinize Süleyman çoban

 6. Süleyman çoban

  Programınızı ailece seviyor ve izliyoruz Süleyman çoban

 7. SUCATTİN ERDOGAN

  SENİN GİBİİPURAMCİ BANA YOK

 8. Selam İsmail bey günaydın ne olacak bu memleketin hali nasıl olacak bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu yazı da ilginizi çekebilir !

kyk geri odeme sorgulama

Kyk Geri Ödeme Sorgulama

Ülkemizde, milyonlarca üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri eğitimini devam ettirmek için devletten burs başvurusunda bulunurlar. ...