iletişim bilgileri http://iletisimbilgileri.org//iletişim bilgileri

FOX TV İsmail Küçükkaya Çalar Saat Mesaj Yaz Twitter Facebook İletişim Bilgileri

FOX TV İsmail Küçükkaya Mesaj Yaz Çalar Saat Twitter Facebook Mail Adresi İletişim Bilgileri Foxtv de sabahları yayınlanan hemen herkesin severek izledigi haber programı İsmail Küçükkaya Çalar Saat iletişim bilgileri Çalar Saat mail adresi İsmail Küçükkaya mesaj yaz Çalar saat facebook İsmail Küçükkaya twitter Çalar saat iletişim İsmail Küçükkaya mesaj yolla Çalar saat iletişim İsmail Küçükkaya Kimdir?

FOX TV Çalar saat İsmail Küçükkaya. İsmail küçükkaya iletişim bilgileri, Facebook Mail Twitter.

Fox Tv’de sabahları yayınlanan ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip herkesin severek izlediği haber programı Çalar Saat’in sunucusu İsmail Küçükkaya’ya nasıl ulaşabilirsiniz ? Bu yazımız İsmail Küçükkaya Vikipedi hakkında ve program iletişim bilgileri hakkında olacak.

İsmail Küçükkaya Kimdir ?

çalar saat ismail küçükkaya iletişim


İsmail Küçükkaya ilköğretimi Kütahya’da bitirdi. 1993’te Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Hürriyet gazetesinde çalışmaktaydı. Bu muhabirlik görevine Star veSabah gazeteleri ile devam etti. Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. 2005 – 2008 arası Akşam gazetesi Ankara temsilcisi görevinde çalıştı ve Kasım 2008’de Akşam gazetesi genel yayın yönetmenliği görevini üstlendi. 2013 yılında bıraktığı bu görevden sonra FOX Tv’de Çalar Saat programını sunmaktadır.

Peki İsmail Küçükkaya’ya nasıl ulaşabilirsiniz. İşte iletişim adresleri :

www.fox.com.tr

https://twitter.com/KucukkayaIsmail

http://tr-tr.facebook.com/ismailkucukkayailecalarsaat

66 Yorumlar

  1. Çok değerli ismail bey sizden yıllardır ankara sincan halkı olarak bir sıkıntımızı anlatmak istiyorum. Havalar ısınmaya başladıktan sonra kışa girinceye kadar burada sokaklarda sürekli düğün yapılmakta ve sabahtan akşam geç vakitlere kadar her taraftan müzik sesleri gelmekte. inanın kapı pencere kapatsakta evde gürültüden durulmuyor. Şu an bile iki apartman ileride düğün var kapı önünde. Eşim rahatsız. Sokak düğünleri yasak olmasına rağmen sincan emniyeti bu konuda zerre kadar bişey yapmıyor. Ben BİMER den tutun CİMER ine kadar şikayette bulundum. Ayrıca sürekli burada insanlar Sincan Emniyetini arıyor. Ekip gönderiyoruz diyorlar yinede akşama kadar müzik sesleri dinmiyor. Emniyet sokak düğünleri yasak diyor ama şikayetler karşısında hiçbir şey yapmıyor. Şu sıkıntımızı lütfen dile getirin. Ben öğretmenim sırf bu yüzden buradan tayin almak istiyorum. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  2. O şehitlere hakkınızı helal ediyorsunuz diyorlar , neden bize. Demiyorlar

  3. Saat 8 ile 8.10 ve daha oncede yaklasık 20 dk.Goztepenin şampiyonlugunu kutluyorsun..Bu kadar sureyi sampiyon olan takimlara nicin ayirmadiniz.Fiox tv şahsiniza ozelmi.

  4. furkan tayyip küçükbıyık nigde ismail abiniyi ramazanlar benim .10.10.1998 dogumluyum benim babam yuzde 50 ortepeti engelli iş siz ilkokul mezunu ben ve babam 10 senedir yaziyok cumhurbaskanima basbakanima bakanlarima vekillere valilere kimseye sesimizi duyuramadim cok zordayiz yardimci on sesimi adaşima sesini duyur babam yaşi 1974 dogumlu saygilar babamin teli

  5. İsmail abi başımdan geçen bir tane rüşvet videosu var yürekli bir kanal paylaşım yapmadı yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0,616