Diğer

Bloomberg Süper Bulmaca Başvuru Formu

Bloomberg Tv de her akşam saat 20:00 de yayınlanan SÜPER BULMACA yarışmasına katılmak için yapacağınız işlemleri derledik. Bulmaca tiryakileri için en iyi yarışma programlarından biri olan SÜPER BULMACA‘ya siz de katılabilirsiniz.

SÜPER BULMACA YARIŞMA FORMATI

süper bulmaca yarışma başvurusu


Yarışmada ilk bölümde yarışmacılar kelimeler arası boşlukları doldurmaya çalışıyorlar. Üç kelimedeki üç harfin ortak olması gerekmektedir. İlerisindeki ikinci etapta da belirli kelimeler verilmekte ve kelime sayısı belli olan bir bilmecenin çözümlmesi istenmektedir. Eğlenceli ve düşündürücü formatı ile bulmaca severlerin severek takip ettiği SÜPER BULMACA’nın 3. etabında heyecan daha da artmaktadır. 3. etapta random yani karışık verilen harflerden anlamlı ve doğru kelimeyi bulmaya çalışan yarışmacılar sürelerine de dikkat etmelidir.

SÜPER BULMACA KATILIM FORMU BAŞVURU

Süper Bulmaca yarışmasına katılmak için bulmaca@bloombergt.com adresine mail ile başvuruda bulunabilirsiniz. bulmaca@bloomberght.com adresine kısa bir özgeçmiş ve fotoğrafınızı ekleyerek başvurun siz de Süper Bulmaca’da yarışmacı olun.

 

This Post Has 2 Comments

  1. Beyza yiğittir Reply

    Merhaba adim Beyza soyadim Yigittir 11 yaşındayım Ankara da yasiyorum her gün sizi severek izliyorum . Sizin yarismaniza 23 nisan icin katilmak istiyorum tv de izlerken uzun kelimeleri çabucak bulabiliyorum cocuklugum gecmeden size katilmak istiyorum çooooooooooooooooooooooooook istiyorum

  2. ümran şenel Reply

    merhaba benim babam buraya katılmak istiyor ama bir türlü başvuru yapamadık lütfen bu yazıyı okuyorsanız lütfen onu yarışmanıza alın bu arada babamın adı bünyami soyadı şenel yaşı ise 40 onu yarışmanıza davet ederseniz çok mutlu olacağına inanıyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.