BEYAZ EŞYA CİHAZLARA PROFESYONEL DESTEK

Hepimizin bildiği üzere klima, buzdolabı,  televizyon, çamaşır ve bulaşık makineleri gibi elektronik makinelerde tam verim alabilmek için en geç 2 yıl içerisinde bir defa bakım ve onarımı yapılması gerekir.  Bakım ve onarımı yapılmayan makineler tam performans sağlayamadığı gibi zaman içerisinde bozulmaya yüz tutar.  Bu nedenle teknik destek sunan firmalarla anlaşma yaparak yıl içerisinde bir defa bakım ve onarım yapılması önerilir. Maltepe Arçelik servisi firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veren ve hizmet anlayışını müşteri merkezli geliştiren bir firmadır.  Firmamız aracılığı ile yapılması gereken bakım ve onarım işlemlerini çok ekonomik fiyatlarda tamamlayabilirsiniz.

arçelik servisi


Arçelik servisi olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekteyiz.  Hizmet ağımız her geçen gün geliştiğinden geç gelen servis anlayışına son verip yerinde tamir anlayışı ile müşteri mağduriyetine de son vermekteyiz.  Bakım ve onarım dışında cihazlarınızdatamir edilmesi gereken bir parça ve parça değişimini gerektiren durumlar da söz konusu olabilir. Firmamız bu gibi durumlara da profesyonel destek sunmaktadır. Ataşehir Arçelik servisi bünyesinde çalışan profesyonel personeller probleminiz her ne olursa olsun Arçelik marka tüm ürünlerinize tam destek sunmaktadır.  Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsediğimizden uygulayacağımız her işlem piyasa standartlarından daha ekonomik fiyatlarda siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Tozlanmadan kaynaklanan basit arıza durumlarında tüketiciler genellikle kendileri tamir etme yoluna gitmektedir. Ancak tamir edilen cihazlarda meydana gelecek ufak bir arıza cihazı hem garanti dışı bırakmakta hem de tamamen kullanım dışı edebilme riski taşımaktadır. Bu nedenle arıza her ne olursa olsun profesyonel destek alınmalıdır. Sancaktepe Arçelik servisi firması olarak Arçelik marka cihazlarında meydana gelen kondansatör arızası,  yağ azalması ile meydana gelen performans düşüklüğü, kart yanması, sinyal almama, elektrik gitmeme gibi en zorlu problemleri dahi kısa süre içerisinde tamir edebilmekteyiz.  Eğer sizler de ekonomik fiyatlar dâhilinde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, kurumsal kimlik gerekliliği nedeniyle açmış olduğumuz web sitesine girerek çeşitli iletişim adreslerimizi öğrenip firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Bizimle iletişim kurmanız dâhilinde kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm üreteceğiz.