GenelİnternetMobilTeknoloji

Avea uygun fiyatlı tarifeler

Bu yazıda size Avea’nın faturalı kullanıcılarına yeni sunduğu 24,5 tl eşsiz tarifesini ve faturasız hat kullanıcıları için sunduğu Süper Fırsat tarifesini tanıtacağım. Ben de bir Avea kullanıcısıyım ve yaklaşık 8 aydır 19 tl’lik Avea içi 1000 dk + 1000 sms ve 1 GB’lık tarife paketini kullanmaktaydım. Arada sırada çekmeme gibi küçük problemler çıkarsa da bence uygun fiyat ve tarife içeriği açısından Avea 1. sırada.

Yıkılan Paket‘ten sonra 2 katı internet sunmasından ve 1000 dakikayı Avea içi değil de her yöne sunmasından dolayı bu pakete geçiş yaptım. 5 tl daha fazla veririm en azından 2 kat internetim olsun mantığı da var tabi :)

Neyse konumuza dönelim. Eğer bu tarifeden 24,5 tl üzerinden faydalanmak istiyorsanız 1 senelik taahhütü olduğunu da unutmayın. Taahhütsüz almak isterseniz fiyat 34,5 tl‘ye çıkıyor.

Eğer wi-fi bağlantınız olmadan 3G ile video izlemiyorsanız ya da herhangi birşey indirmiyorsanız bu tarifeyi tavsiye ediyorum gerçekten çünkü ben kasarak 1 GB interneti bile yetiriyordum ki 2 GB her türlü size yetecektir.


Neyse lafı fazla uzatmayayım ben aşağıdaki Avea’nın internet sitesi linkinden tarifenin detaylarına bakabilirsiniz.

Avea eşsiz tarife

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EssizTarife

Faturasız hat kullanıcıları için ise Süper fırsat paketini tavsiye edebilirim. Her yöne 500 dakika + 5000 sms + 2 GB internete  25 tl’ye sahip olabilirsiniz. Link aşağıda.

avea süper fırsat tarifesi

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiMevcut

Emin değilim ancak dediğim gibi şuan piyasadaki en iyi fiyat bunlar olması lazım. Daha iyisi varsa yorumlardan bizi aydınlatabilirsiniz. Umarım yazı faydalı olmuştur.

This Post Has 2 Comments

  1. Ersin Reply

    25 liralık 2 GB, 500dk ve 2000 sms tarifesindeyim. Bu özelliklerde daha ucuzu ve kalitelisi yok.

    We love U Avea( Türk Telekom )

  2. Rojda Reply

    Avea öğrenci operatörüdür candır :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.