kodbankasi http://kodbankasi.org/kodbankasi

2016 İBB Personel İşçi Şoför Başvuru Formu

İBB 2016 işçi şoför ve personel alımı. İBB’de personel veya şoför olma koşulları ve daha fazlası yazımızda yer alıyor.

Eğer siz de İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde personel veya şoför olmak istiyorsanız bu yazımızda size gerekli bağlantıyı vereceğim. İBB her yıl olduğu gibi 2015 ve 2016 yılında da personel alımı yapacak. İBB’deki personellerin büyük bir bölümü sözleşmeli çalışmaktadır. Ancak birkaç yıl geçtikten sonra sözleşmeli personeller normal kadrolara geçiş yaptığı için dönem dönem personel alımları yapılmaktadır. Belediyelerde çalışmak isteyen kişilerin çok olmasından dolayı elinizi çabuk tutmalı ve başvuru zamanlarını kaçırmamalısınız.


İBB işe alım başvuruları online olarak internet üzerinden yapılmakta. Bu konulardaki resmi duyurular www.ibb.gov.tr adresinden yayınlanıyor. İşe başvuru sürecinde dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise özgeçmişinizin yani cv’nizin güncel olması gerektiğidir. Cv niz altı ay içerisinde güncellenmiş değilse bildiğimiz kadarıyla başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır.


Bir önceki yazımız olan FOX TV İsmail Küçükkaya Çalar Saat Mesaj Yaz Twitter Facebook İletişim Bilgileri başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu yazı da ilginizi çekebilir !

kyk geri odeme sorgulama

Kyk Geri Ödeme Sorgulama

Ülkemizde, milyonlarca üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri eğitimini devam ettirmek için devletten burs başvurusunda bulunurlar. ...