kodbankasi http://kodbankasi.org/kodbankasi

1Password Android yayınlandı.

IOS işletim sisteminde kullanılan favori uygulamalardan birisi olan 1Password uygulaması Android işletim sistemli telefonlar için Google Play Store’da da yayınlandı.

1Password uygulamasının temel amacı kullanılan web sitelerinin giriş bilgilerini güvenli bir yerde saklaması. 2 senedir aktif halde IOS’ta kullanılan bu uygulama artık Android için de kullanılabilecek.

Android işletim sistemi için 1 Password uygulaması ücretsiz olarak indirilebilecek. Uygulamada giriş yapılan web sitelerin şifreleri kaydedilip, uygulamalara tek şifre ile giriş yapılabilecek. 1Password kullanım kolaylığı ve işlevselliği nedeniyle oldukça tercih ediliyor ve kullanılıyor.


1password android için yayınlandı...
1password android için yayınlandı…

Ağustos’a kadar ücretsiz

Ağustos ayına kadar Android için ücretsiz yayınlanacak olan 1Password uygulaması kullanıcılara bu sayede deneme imkanı sunuyor. Ağustos ayından sonra ise ücretli hale dönüşecek. 1Password ile şifreleriniz tek bir yerde ve güvende olacak.

Android 1Password uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz…

 

Bir önceki yazımız olan Android Spinner kullanımı başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu yazı da ilginizi çekebilir !

instagram reklam verme

instagram hesabı dondurma

İnstagram hesabınızı tamamen silmeden geçici olarak kapatmak istiyorsanız artık bu mümkün. Temmuz 2015 tarihinden itibaren ...